Logo

ZÁPIS do jazykových kurzů
právě PROBÍHÁ!

Vážení klienti, připravili jsme pro Vás možnost on-line rezervace a objednání jazykových kurzů na našich www stránkách. Chceme šetřit Váš čas, proto kromě on-line rezervace si můžete kurz objednat také mailem na info@fresh-school.cz nebo osobně v kanceláři školy.


Jak rezervovat - objednat jazykový kurz?
Na našich stránkách si v hlavní nabídce vyberte odpovídající věkovou skupinu a druh výuky. Zobrazená stránka obsahuje všechny aktuálně vypsané kurzy vybrané kategorie v přehledném seznamu. Kurzy dále můžete filtrovat podle přednastavených parametrů. Kliknutím na vybraný kurz zobrazíte podrobnosti s informacemi, které Vám pomohou vybrat kurz podle Vašich představ. Kliknutím na tlačítko "OBJEDNAT" zobrazíte jednoduchý formulář. Jeho vyplněním si rezervujete-objednáte místo ve vybraném kurzu.
Seznam kurzů pro dospělé
Seznam kurzů pro děti

Poté co objednáte...

Na Vaši emailovou adresu přijde zpráva se všemi potřebnými údaji (číslo účtu, cena kurzu, VARIABILNÍ SYMBOL!!!). Vaše objednané místo v kurzu bude blokováno po dobu 5 dní. Do té doby je nezbytné uhradit zápisné ve výši 1000 Kč (možno i celou cenu kurzu). Po připsání zápisného na účet jazykové školy Vám bude místo v kurzu definitivně zablokováno. Případný doplatek je nutné zaplatit nejpozději 14 dní před zahájením první lekce.

V připadě jakýchkoli dotazů je možné nás i během prázdnin kontaktovat telefonicky: 604 11 69 69

Těšíme se na Vás!

Váš FRESH tým